Teatr Polski we Wrocławiu

ul. G. Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław

Dyrekcja

P. O. Dyrektora: Kazimierz Budzanowski

Sekretariat:

(+48) 71 316 07 01–02
faks (+48) 71 316 07 03
sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

Centrala:
(+48) 71 316 07 00

Nasz numer konta:

41124019941111000024292461

Do rozliczeń transgranicznych:

IBAN PL41124019941111000024292461
SWIFT PKOPPLPW (XXX)

Kasy biletowe

Czynne od wtorku do soboty w godzinach: 11:00–14:00 i 15:00–19:00. W niedziele i święta dyżury kasowe dwie godziny przed spektaklem. Kasa na Świebodzkim czynna tylko dwie godziny przed spektaklem.

Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego

ul. Gabrieli Zapolskiej 3
50-032 Wrocław
(+48) 71 316 07 80

Scena na Świebodzkim

pl. Orląt Lwowskich 20c
53-605 Wrocław
(+48) 71 341 29 54

Scena Kameralna

ul. Świdnicka 28
50-068 Wrocław
(+48) 71 316 07 52

UWAGA, kupujący bilety w okienku kasowym mają pierwszeństwo w obsłudze – w danym momencie telefony w kasach nie są odbierane.

Dział marketingu

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00
marketing@teatrpolski.wroc.pl


Kierownik działu: Bartosz Bagiński
bartosz.baginski@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 76
 (+48) 502 350 001

Zastępca kierownika: Aleksandra Książek
aleksandra.ksiazek@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 75

Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych: Marcin Drews
marcin.drews@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 79

Specjaliści ds. promocji i organizacji widowni:
Natalia Chichłowska
 natalia.chichlowska@teatrpolski.wroc.pl

Bartosz Przybylak
 bartosz.przybylak@teatrpolski.wroc.pl

Informacja o repertuarze i rezerwacja biletów:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00

(+48) 71 316 07 75, 71 316 07 77 i 71 316 07 78

w kasach biletowych od wtorku do soboty w godzinach 11:00–14:00 i 15:00–19:00

(+48) 71 316 07 80 (kasa Sceny im. Jerzego Grzegorzewskiego)
(+48) 71 316 07 52 (kasa Sceny Kameralnej)


Główna specjalistka ds. promocji i reklamy: Bożena Owczarzak

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–13:00
 bozena.owczarzak@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 79

Dział literacki:

Dramaturg: Sławomir Olejniczak
 s.olejniczak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 502 522 977

Sekretarz literacki: Jarosław Minałto
 sekretarz.literacki@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 05

Archiwum artystyczne: Elżbieta Małecka
czynne w poniedziałki i środy w godz. 9:00–14:00
 e.malecka@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 22

Edukacja:

Specjalista ds. edukacji: Juliusz Lichwa

 juliusz.lichwa@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 17

Dział techniczny:

Kierownik działu: Jacek Cimicki
 kierownik.techniczny@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Zastępca kierownika: Bartosz Jedynak
 bartosz.jedynak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Specjalista ds. kostiumów: Jadwiga Ziemińska
(+48) 71 316 07 27

Pełnomocnik ds. organizacyjnych:

Pełnomocnik dyrektora ds. organizacyjnych: Monika Bogacz
monika.bogacz@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 01

Organizacja pracy artystycznej i impresariat:

Główna specjalistka ds. organizacji pracy artystycznej i impresariatu: Karolina Gonera
karolina.gonera@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 06

Specjalista ds. organizacji pracy artystycznej (koordynacja): Michał Grudziński
 michal.grudzinski@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 19
(+48) 500 085 692

Specjalistka ds. organizacji pracy artystycznej: Aleksandra Garwolińska
 aleksandra.garwolinska@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 06

Specjalistka ds. impresariatu i wynajmu: Agata Półtorak
 agata.poltorak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 04

Dział administracyjny: Tadeusz Tworek
 (+48) 71 316 07 07

Księgowość:
Główna księgowa: Jadwiga Zgrzebnicka
jadwiga.zgrzebnicka@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 31
Zastępca głównej księgowej: Ewa Wawrzyniak
 (+48) 71 316 07 08

Kadry: Jolanta Klier
jolanta.klier@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 12

BHP: Marek Zaborski
marek.zaborski@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 20