Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.

Nadszedł czas na wyjątkowe nagranie spektaklu z okazji 15-lecia KSM dla Telewizji Polsat. Zapraszamy do Teatru Polskiego we Wrocławiu już 21 lutego 2019.

Niepowtarzalni bohaterowie Kabaretu Skeczów Męczących będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście KSM. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz, jak to było mieć 15 lat? Taki właśnie będzie jubileuszowy telewizyjny program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Organizator:

Eskander

Gramy:

21 lutego 2019, godz. 17:00 i 20:00/Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Gabrieli Zapolskiej 3)

Ceny biletów:

od 65 zł do 90