Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę króla walca – Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych polskich artystów młodego pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko!

Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wesoła wdówka, Księżniczka czardasza oraz Kraina uśmiechu. Publiczność usłyszy m.in. walc Nad pięknym modrym Dunajem, arię Barinkaya Wielka sława to żart, duet wszech czasów Usta milczą, dusza śpiewa czy polkę Tritsch-Tratsch oraz słynny Marsz Radetzky’ego. Koncert będzie programowo nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Gramy:

1 marca 2020, godz. 17:00/Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Gabrieli Zapolskiej 3)

Cena biletów:

105

Sprzedaż biletów:

Kasa Teatru Polskiego w Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, tel. 71 316 07 80

Bilety online:

www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Zamówienia grupowe (powyżej 10 osób):

tel. 515 985 232