Jacek Burban i Anna Bednarska – Szepty

www.szepty.teatrpolski.wroc.pl

Multimedialny spektakl Jacka Burbana przygotowany ze studentami ASP i PWST we Wrocławiu oraz aktorami wrocławskich teatrów, z muzyką graną na żywo przez Wojtka Orszewskiego z Miloopy. To wydarzenie artystyczne, z dużą mocą dotykające aktualnych problemów społecznych, było zaprezentowane tylko raz.

Traumy współczesności zostały rozpisane na cztery etiudy z równorzędnym udziałem aktorów i obrazów/zdjęć. Jak wrócić z wojną w Iraku w głowie? Czy cyberprzemoc kończy się wraz z wyłączeniem komputera? Co ma do zaoferowania matka-prostytutka prostytuującej się córce? Kiedy kończy się koszmar ofiary brutalnego napadu?

scenariusz – Jacek Burban i Anna Bednarska
reżyseria – Jacek Burban
zdjęcia – Grzegorz Adamski, Mariusz Cieniawa, Tomasz Pulsakowski, Wojciech, Laube, Jacek Burban
muzyka – Wojciech Orszewski
muzycy – Wojciech Orszewski, Adam Milwiw-Baron, Olga Kwiatek

obsada – Monika Szalaty, Adam Cywka, Alicja Kwiatkowska, Adam Szczyszczaj, Piotr Łukaszczyk, Alicja Laube, Marta Ścisłowicz, Mirosław Haniszewski, Rafał Kronenberger, Jolanta Solarz (PWST), Jarosław Książek (PWST)

w zdjęciach wystąpili – Alicja Kwiatkowska, Alicja Laube, Marta Ścisłowicz, Rafał Kronenberger, Piotr Zakrzewski, Paweł Ferens, Jarosław Zawadko, Jacek Burban, Grzegorz Twaróg, Dorota Korotko

światło – Łukasz Różewicz
koordynator dźwięku – Ewa Brzozowska
plakat i strona WWW – Ola Błażowska, Dorota Korotko, Jakub Schindler

Powrót

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa