Facebook

You Tube

Twitter

Teatr Polski we Wrocławiu, dyrektor Krzysztof Mieszkowski

Zespół

Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu

stan na 27 listopada 2014 roku

DYREKCJA

  • Krzysztof Mieszkowski – dyrektor

PRACOWNICY ARTYSTYCZNI

AKTORZY

  • Bożena Baranowska
  • Jan Blecki
  • Monika Bolly
  • Sylwia Boroń
  • Paulina Chapko
  • Michał Chorosiński
  • Wiesław Cichy
  • Adam Cywka
  • Elżbieta Czaplińska
  • Marian Czerski
  • Bogusław Danielewski
  • Krzesisława Dubielówna
  • Dominika Figurska
  • Jakub Giel
  • Małgorzata Gorol
  • Anna Ilczuk
  • Mariusz Kiljan
  • Andrzej Kłak
  • Rafał Kronenberger
  • Igor Kujawski
  • Agnieszka Kwietniewska
  • Tomasz Lulek
  • Cezary Łukaszewicz
  • Stanisław Melski
  • Dagmara Mrowiec
  • Michał Mrozek
  • Michał Opaliński
  • Marcin Pempuś
  • Edwin Petrykat
  • Bartosz Porczyk
  • Halina Rasiakówna
  • Teresa Sawicka
  • Piotr Skiba
  • Ewa Skibińska
  • Agata Skowrońska
  • Katarzyna Strączek
  • Aldona Struzik
  • Adam Szczyszczaj
  • Andrzej Szeremeta
  • Andrzej Wilk
  • Janka Woźnicka
  • Jolanta Zalewska
  • Wojciech Ziemiański
  • Marta Zięba

AKTORZY-SENIORZY

  • Danuta Balicka
  • Ewa Kamas
  • Grażyna Krukówna
  • Cezary Kussyk
  • Zbigniew Lesień
  • Ferdynand Matysik
  • Andrzej Mrozek
  • Jadwiga Skupnik
  • Halina Śmiela-Jacobson

INSPICJENCI I SUFLERZY

  • Magdalena Kabata – suflerka
  • Wiesława Pietrajtys-Generowicz – inspicjentka
  • Iwona Rólczyńska – inspicjentka-suflerka
  • Alina Stróżyk – suflerka
  • Ewa Wilk – inspicjentka-suflerka

INNI ARTYSTYCZNI

  • Piotr Rudzki – kierownik literacki
  • Jarosław Minałto – sekretarz literacki
  • Marzena Sadocha – dramaturżka
  • Paweł Świątek – reżyser

ADMINISTRACJA

DZIAŁ LITERACKI

  • Katarzyna Majewska – specjalistka ds. organizacji wydarzeń
  • Aleksandra Dziura – specjalistka ds. edukacji [urlop wychowawczy]
  • Nina Karniej – specjalistka ds. edukacji
  • Alicja Szumańska – specjalistka ds. literackich
  • Elżbieta Małecka – archiwistka, bibliotekarka

GRAFIKA I STRONY INTERNETOWE

  • Natalia Kabanow – graficzka komputerowa
  • Michał Matoszko – grafik komputerowy
  • Piotr Sarama – specjalista ds. stron internetowych

MARKETING

  • Agnieszka Tiutiunik – kierowniczka marketingu
  • Bożena Owczarzak – specjalistka ds. reklamy i promocji
  • Weronika Czyżewska – specjalistka ds. promocji i organizacji widowni
  • Mariusz Turchan – specjalista ds. marketingu i organizacji widowni
  • Magdalena Dudzińska – kasjerka biletowa
  • Barbara Rólczyńska – kasjerka biletowa

 

  • Kinga Wołoszyn-Świerk – specjalistka ds. public relations
  • Dawid Janiuś – p.o. specjalisty ds. public relations

IMPRESARIAT

  • Magdalena Płyszewska – specjalistka ds. impresariatu
  • Katarzyna Markowicz – specjalistka ds. umów unijnych [urlop wychowawczy]

ADMINISTRACJA

  • Jolanta Klier – główna specjalistka ds. osobowych i socjalnych
  • Aleksander Rudkowski – główny specjalista ds. organizacji pracy artystycznej
  • Joanna Śliwa – specjalistka ds. organizacji pracy artystycznej
  • Tadeusz Tworek – kierownik administracyjno-gospodarczy
  • Beata Stopczyńska – specjalistka ds. administracji i zamówień publicznych
  • Marek Zaborski – specjalista ds. BHP
  • Eugenia Franieczek – radczyni prawna
  • Andrzej Wręczycki – specjalista ds. zamówień publicznych
  • Małgorzata Konieczna – sekretarka
  • Sebastian Kasprzyca – informatyk
  • Dominika Rudkowska – archiwistka

KSIĘGOWOŚĆ

  • Jadwiga Zgrzebnicka – główna księgowa
  • Ewa Wawrzyniak – zastępczyni głównej księgowej
  • Stefania Wodzisławska – główna specjalistka ds. płac
  • Beata Kurzyca – księgowa
  • Alina Rudkowska – księgowa
  • Małgorzata Wesołowska – księgowa
  • Katarzyna Jędrzejak – księgowa-kasjerka

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

  • Ryszard Bieńkowski – konserwator-elektryk
  • Stanisław Kwaśniewski – konserwator

DZIAŁ TECHNICZNY

DZIAŁ TECHNICZNY

  • Andrzej Fiutek – kierownik techniczny
  • Jadwiga Ziemińska – zastępca kierownika technicznego ds. kostiumów i obsługi sceny
  • Jacek Cimicki – specjalista ds. technicznych
  • Krzysztof Cichocki – specjalista ds. rekwizytów

REKWIZYTORNIA

  • Marek Iwanaszko – rekwizytor
  • Jarosław Kempa – rekwizytor
  • Jacek Szpinko – rekwizytor

ELEKTRYCY

  • Dariusz Bartołd – kierownik pracowni
  • Kazimierz Blacharski – zastępca kierownika pracowni
  • Lech Niewiński – elektryk-oświetleniowiec, brygadzista
  • Wojciech Bratos – elektryk-oświetleniowiec
  • Maciej Matuszak – elektryk-oświetleniowiec
  • Marek Matysiak – elektryk-oświetleniowiec
  • Paweł Olszewski – elektryk-oświetleniowiec
  • Marek Stupka – elektryk-oświetleniowiec

AKUSTYCY

  • Tomasz Zaborski – kierownik pracowni
  • Adrian Baran – elektroakustyk
  • Wojciech Bielach – elektroakustyk
  • Maciej Kabata – elektroakustyk
  • Marcin Niebojewski – elektroakustyk

MONTAŻYŚCI

  • Adam Buraczek – główny brygadier
  • Jeremi Majczyk – brygadier sceny
  • Andrzej Sus – brygadier sceny
  • Bogdan Dyląg – montażysta
  • Damian Dyląg – montażysta
  • Mariusz Ginter – montażysta
  • Mirosław Gołębiowski – montażysta
  • Grzegorz Kloc – montażysta
  • Mirosław Kot – montażysta
  • Krzysztof Rybacki – montażysta
  • Łukasz Szyszka – montażysta
  • Paweł Stanaszek – montażysta-kierowca
  • Grzegorz Sznajder – montażysta

GARDEROBY

  • Anna Dobosz – kierowniczka sekcji garderobianych
  • Danuta Bartyna – garderobiana
  • Lucyna Domańska – garderobiana
  • Urszula Kesler – garderobiana
  • Grażyna Marcinkiewicz – garderobiana
  • Beata Mazurkiewicz – garderobiana
  • Regina Rzeczkowska – garderobiana
  • Joanna Zborowska – garderobiana

ŚLUSARNIA

  • Leszek Nowak – kierownik pracowni
  • Czesław Dereń – ślusarz
  • Mariusz Maliszewski – ślusarz

STOLARNIA

  • Tomasz Jaszczyński – kierownik pracowni
  • Mariusz Perlik – stolarz
  • Zbigniew Wieczorek – stolarz

PERUKARNIA I CHARAKTERYZATORNIA

  • Mateusz Stępniak – kierownik pracowni
  • Marianna Bartnicka – fryzjerka teatralna
  • Barbara Paska – fryzjerka teatralna

MALARNIA I BUTAFORNIA

  • Piotr Dybner – kierownik pracowni
  • Andrzej Gemborys – modelator
  • Bogumiła Kłębowska-Grabowska – malarka
  • Witold Liszkowski – malarz
  • Jolanta Nowak – malarka

PRACOWNIA KRAWIECKA DAMSKA

  • Ewa Zdaniewicz – kierowniczka pracowni
  • Monika Susłowicz – krawcowa

PRACOWNIA KRAWIECKA MĘSKA

  • Grzegorz Ragan – kierownik pracowni
  • Piotr Miarka – krawiec
  • Maria Tomczak – krawcowa

TAPICERNIA

  • Jerzy Ragan – tapicer

PRACOWNIA SZEWSKA

  • Jerzy Porzyczek – kierownik pracowni
  • Ryszard Kucharzak – szewc

PRALNIA

  • Teresa Grzybek – praczka

MAGAZYN KOSTIUMÓW

  • Robert Urbański – magazynier-kostiumer

MAGAZYN GŁÓWNY

  • Marek Kurc – magazynier-zaopatrzeniowiec

KIEROWCY

  • Marek Misztal – kierowca
  • Roman Rybacki – kierowca