Click to listen highlighted text!

60+Kultura+Teatr Polski

Teatr Polski we Wrocławiu włącza się w akcję „60+ Kultura” . W najbliższy weekend na spektakl „Bracia Karamazow” oferujemy bilety dla osób w wieku 60+ w specjalnej cenie 10 zł.

Ponadto, także w weekend zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia:

– w piątek 27 września, po spektaklu „Bracia Karamazow” ok.22:20 zapraszamy na krótkie spotkanie z aktorami w ramach Klubu 1212 – spotkanie w cenie biletu;

– w sobotę 28 września o godzinie 15:15 proponujemy warsztaty teatralne dla seniorów. Prowadzenie: Dariusz Bereskii, aktor Teatru Polskiego. Zbiórka przy kasie teatru – ul.Zapolskiej 3. Bilety za symboliczny 1zł dostępne w kasach Teatru Polskiego od czwartku 26 września. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

– w niedzielę 29 września Wrocławskie Centrum Seniora w ramach Wrocławskich Dni Seniora organizuje w naszym teatrze, w godz. 10-16 Targi Senioralne. Na godz. 12:00 przygotowaliśmy dla Państwa niezwykłą niespodziankę! Po szczegóły zapraszamy do naszego stoiska na targach. Prosimy mieć przy sobie złotówkę (1 zł). UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia w teatrze!

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!