Click to listen highlighted text!

94 urodziny Bogusława Danielewskiego

W dniu dzisiejszym swoje 94 urodziny świętuje nasz znakomity i drogi kolega, Bogusław Danielewski, wszechstronnie utalentowany aktor, reżyser, śpiewak operowy i operetkowy. Z Teatrem Polskim zawodowo związany jest od prawie 70 lat. Co warto podkreślić, nasz szanowny solenizant, odznacza się niezwykłą pracowitością, niespożytą energią oraz fotograficzną wręcz pamięcią.

Panie Bogusławie z głębi serca życzymy Panu wielu lat w zdrowiu i szczęściu!
Miłości, radości i spełnienia!
Zespół Teatru Polskiego wraz z Dyrekcją

fot. archiwum Teatru Polskiego


Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!