Click to listen highlighted text!

INSTRUKCJA WYMIANY VOUCHERA NA BILET

  1. Po wyborze spektaklu z repertuaru teatru klikamy w: „Kup bilet”.
  2. Pojawia się podgląd widowni – wybieramy wolne miejsce.
  3. Po dokonaniu wyboru miejsca/miejsc klikamy „Dalej” (dół strony).
  4. Pojawia się ekran ,,Koszyk’’ na szarym tle rozwijamy menu z rodzajami biletów. Wybieramy odpowiedni rodzaj Vouchera ( jedną z trzech cen), poniżej w ramce ,,Podaj kod vouchera’’ wpisujemy 16 cyfrowy kod który znajduje się na Voucherze i klikamy zatwierdź.
  5. Klikamy w pole ,,FINALIZUJ TRANSAKCJĘ’’
  6. Pojawia się ekran logowania lub zakupu bez rejestracji. Wybieramy odpowiednią opcję, logujemy się lub wypełniamy pola z danymi Klienta. Przechodzimy dalej wybierając ,,DALEJ’’
  7. Bilet otrzymujemy na skrzynkę mailową, którą podaliśmy podczas finalizacji transakcji. W przypadku braku biletu, prosimy o sprawdzenie SPAMU.
x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!