Click to listen highlighted text!

Zwroty za zakupione bilety na odwołane spektakle z powodu pandemii

Drodzy widzowie,

w związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego podjął decyzję o czasowym zamknięciu instytucji kultury dla publiczności do 27 grudnia 2020 r.

W związku z powyższym rozporządzeniem uprzejmie informujemy, że do 27 grudnia br. wszystkie spektakle z repertuaru naszego Teatru zostają odwołane.

Informujemy, że należność za bilety zakupione on-line, bądź opłacone przelewem, będzie zwracana w ciągu 21 dni od daty otrzymania przez Teatr wiadomości na adres e-mail: zwroty@teatrpolski.wroc.pl

Zwroty za zakupione przez Państwa bilety na odwołane z powodu pandemii spektakle są możliwe tylko do dnia 31 grudnia 2020 r. 

W treści wiadomości prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy / instytucji;
  2. Numer rezerwacji lub zamówienia;
  3. Numer paragonu lub faktury;
  4. Kwota do zwrotu;
  5. Numer konta, na które ma nastąpić zwrot wpłaconych środków.

W przypadku zakupu online prosimy dodatkowo o przesłanie biletów i dowodu zakupu, które otrzymali Państwo w załącznikach, w formacie PDF.

Informujemy, że istnieje możliwość zwrotu należności za bilety zakupione w kasach, na Państwa numer konta. W tej sytuacji prosimy o przesłanie skanu lub zdjęcia biletów oraz dowodu zakupu na adres e-mail: zwroty@teatrpolski.wroc.pl
W treści wiadomości prosimy o podanie takich informacji jak:

  1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy / instytucji;
  2. Numer konta, na który ma nastąpić zwrot wpłaconych środków.

Należność za bilety będzie zwracana w ciągu 21 dni od daty otrzymania przez Teatr wiadomości.

UWAGA! Kasa teatru przy ul. G. Zapolskiej 3 (przy Dużej Scenie im. J. Grzegorzewskiego) zostanie otwarta dla Państwa w dniu 16 grudnia (w środę) w godz. od 15:00 do 19.00 oraz w dniu 18 grudnia (w piątek) w godz. od 15:00 do 19.00.

W pozostałe dni Kasa pozostanie nadal zamknięta.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 518 290 430, od wtorku do soboty w godz. od 11:00-14:00 i od 15:00-19:00.

Przepraszamy Państwa za zaistniałe utrudnienia.

Kierownik Działu Marketingu
Liliana Kiekis – Kozica

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!