Click to listen highlighted text!

Czerwcowy repertuar

Szanowni Państwo,

10, 12 i 13 czerwca zagramy na Scenie Kameralnej nasz najnowszy spektakl „Kasta la vista” w reż. Jacka Bończyka.

11 i 13 czerwca na Scenie na Świebodzkim zagramy autorską wersję jednego z filarów dziedzictwa kulturowego Północy – „Domu lalki” Henrika Ibsena „Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej]” w reż. Rolfa Almego.

18 i 19 czerwca zapraszamy na komedię o niedzielnym podrywaczu, który przyłapany przez żonę z kochanką, próbuje za wszelką cenę zatuszować przed nią cel ich spotkania – na Scenie Kameralnej zagramy „Francuską niespodziankę” w reż. Cezarego Morawskiego.

W ramach obchodów Roku Różewiczowskiego zapraszamy do Teatru na ekranie na „Kartotekę” Tadeusza Różewicza, start transmisji 18 czerwca o godz. 19:00 (spektakl dostępny będzie do 20 czerwca do godz. 24:00).

26 i 27 czerwca zapraszamy na Dużą Scenę na premierę z widzami nieklasycznej interpretacji wybitnego dramatu Alberta Camusa „Kaligula” w reż. Roberta Czechowskiego.

Bilety można nabyć poprzez naszą stronę https://www.teatrpolski.wroc.pl/repertuar/

Zapraszamy na nasze spektakle!!!Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!