Click to listen highlighted text!

Dzień dobry, wszyscy umrzemy

Agnieszka Wolny-Hamkało – Dzień dobry, wszyscy umrzemy

reżyseria – Małgorzata Siuda

czytali: Małgorzata Gorol, Ewa Skibińska, Marta Zięba, Jakub Giel, Tomasz Kocuj, Rafał Kronenberger, Igor Kujawski, Tomasz Lulek, Dariusz Maj, Adam Szczyszczaj

 

Od autorki:
Przenieście się z nami do baru Szklana Pogoda, do apartamentu na szczycie najwyższego budynku w Polsce. Chodźcie z nami na łąkę, z której nocą widać oświetlone wysokościowce. Tatuaże przewidują tu przyszłość, można przeżyć czyjeś życie, ale miłości i śmierci nie da się doświadczyć bezpośrednio. Posłuchajcie opowieści o grupie nieudaczników, którzy nie chcą lub nie potrafią się przystosować. Którym kampanie społeczne przypominają w cudownych spotach, „dlaczego warto żyć”. Zobaczcie, jak zabawnie testują intymność – mimo wszystko i za każdą cenę.

Agnieszka Wolny-Hamkało – autorka powieści Zaćmienie i książek poetyckich, takich jak Mocno poszukiwana, Lonty, Gospel, Ani mi się śni, Spamy miłosne, Nikon i Leica, Borderline, Występy gościnne, a także szkiców poetyckich Inicjał z offu, książek dla dzieci i antologii opowiadań. Felietonistka „Gazety Wyborczej” i „Przeglądu”. Mieszka we Wrocławiu. Dzień dobry, wszyscy umrzemy to pierwszy tekst dramatyczny autorki.

<!–

Małgorzata Siuda – xx.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

–>

 

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!