Festiwal na Wolnym – aplauz dla Filadelfijskiej opowieści

Z dużym uznaniem poznańskiej publiczności spotkało się nasze przedstawienie Filadelfijska opowieść, które 21 sierpnia zostało wystawione na Dziedzińcu Urzędu Miasta w Poznaniu, w ramach festiwalu Teatr na wolnym. Na spektakl sprzedano 600 biletów!

Bilety rozeszły się błyskawicznie już wiele tygodni temu. Sztuka to jedna z najbardziej kasowych amerykańskich komedii z wątkiem ślubny w tle, której polska prapremiera odbyła się w naszym teatrze 23 marca br.

– Zaproszenie na poznański festiwal przeczy pewnej tezie wrocławskiego środowiska, że Teatr Polski we Wrocławiu nie jest zapraszany na festiwale. Uprzedzenie różnych osób do naszego teatru wynika z niedawnej sytuacji, której już nie ma. Zapraszamy do nas krytyków, zapraszamy organizatorów innych festiwali, by zobaczyli, co powstaje na naszej scenie. Warto skonfrontować nasze produkcje z publicznością w innych miastach w Polsce. Wprawdzie rzadko, ale jeśli jeździmy z naszymi nowym produkcjami czy do innych miast w kraju czy też zagranicę to zawsze jest sukces – dodaje reżyser.

Zapraszamy do Teatru Polskiego na nowy sezon teatralny. Filadelfijską opowieść będzie można zobaczyć na Scenie Kameralnej już 20, 21 i 22 września. Do zobaczenia w teatrze!

fot. Patrycja Wróbel, Miłosz Kosicki

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa