Click to listen highlighted text!

Finał Brave Kids w Teatrze Polskim we Wrocławiu

W poniedziałek 10 lipca 2017 o godzinach 17:00 i 19:00 na Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Zapolskiej 3) dwukrotnie wystąpili dziecięcy artyści w Wielkim Finałowym Spektaklu Brave Kids. Tak zakończyła się ósma edycja międzynarodowego projektu edukacyjno-artystycznego Brave Kids, organizowanego nie tylko we Wrocławiu, ale też w Białymstoku, Przemyślu, Wałbrzychu, Warszawie oraz w Koszycach na Słowacji. Teatr Polski we Wrocławiu nie prowadził sprzedaży biletów na Wielki Spektakl Finałowy Brave Kids, ale można było je internetowo kupić TUTAJ. Cały przychód ze sprzedaży biletów był przeznaczony na koszty wyżywienia i zakwaterowania 137 dziecięcych artystów podczas drugiego etapu tegorocznego Brave Kids.

 

Organizatorzy o wydarzeniu:
Scena w Teatrze Polskim zapłonie 10 lipca dzięki emocjom płynącym prosto z serc 137 dzieci z całego świata. Wielki Spektakl Finałowy Brave Kids wzruszy każdego widza prostotą, wrażliwością, tolerancją i otwartością na drugiego człowieka oraz jego kulturę. Zachwyci też wysokimi umięjętnościami artystycznymi uczestników projektu.

Większość młodych artystów pierwszy raz w życiu będzie mogła wystąpić na profesjonalnej scenie z profesjonalną obsługą techniczną, przed tysięczną publicznością, w wielobarwnych kostiumach. Dzieci zapamiętają ten występ na całe życie, a w trudnych chwilach przywołanie tego wspomnienia przypomni im, że marzenia się spełniają.

Wielki Spektakl Finałowy Brave Kids to wielobarwne, wielokulturowe przedstawienie, które wspólnie wypracuje 24 dziecięcych grup artystycznych z 5 kontynentów. Młodzi artyści w ciągu 3 tygodni nie tylko wymieniać będą się swoimi umiejętnościami z zakresu sztuki i tradycji, ale także poznawać, zaprzyjaźniać i pokazywać, że między dziećmi bariery znikają bardzo szybko. Nie mając wspólnego języka, dzieci stworzą kolaż mieniący się różnorodnością kultur, talentów i technik artystycznych.

 

Brave Kids 2017 - plakat

 

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!