Click to listen highlighted text!

KASY TEATRU POZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne, Kasy Teatru Polskiego we Wrocławiu, pozostają zamknięte do odwołania. Bilety na spektakle „Mayday” (26 i 27 czerwca), „Okno na Parlament” (3 i 4 lipca) oraz „Ożenić się nie mogę” (10 i 11 lipca), które odbędą się na Dużej Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego, są do nabycia tylko online, na stronie Teatru: bilety.teatrpolski.wroclaw.pl.

Przypominamy o możliwości zwrotu należności za bilety zakupione w kasach Teatru (na odwołane marcowe i kwietniowe spektakle z repertuaru Teatru) na Państwa numer konta. W tej sytuacji prosimy o przesłanie skanu lub zdjęcia biletów oraz dowodu zakupu na adres e-mail: zwroty@teatrpolski.wroc.pl w terminie do 30 czerwca 2020. W treści wiadomości prosimy o podanie takich informacji jak:

  1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy / instytucji;
  2. Numer konta, na który ma nastąpić zwrot wpłaconych środków.

Należność za bilety będzie zwracana do 30 dni od daty otrzymania przez Teatr wiadomości. Informujemy również, że należność za bilety zakupione w kasach Teatru (na odwołane marcowe i kwietniowe spektakle z repertuaru Teatru) będzie można odebrać w Kasie przy ul. Gabrieli Zapolskiej 3 już w nowym sezonie artystycznym, na podstawie biletu i paragonu fiskalnego. Komunikat o dacie otwarcia Kasy będzie zamieszczony na naszej stronie internetowej www.tetarpolski.wroc.pl.

Przypominamy także, że zwroty należności za bilety zakupione on-line bądź opłacone przelewem (na odwołane marcowe i kwietniowe spektakle z repertuaru Teatru) są realizowane do 30 dni od daty otrzymania przez Teatr wiadomości na adres e-mail: zwroty@teatrpolski.wroc.pl. W treści maila, którego należy wysłać do 30 czerwca  2020, prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy / instytucji;
  2. Numer rezerwacji lub zamówienia;
  3. Numer paragonu lub faktury;
  4. Numer konta, na który ma nastąpić zwrot wpłaconych środków.

W przypadku zakupu online prosimy dodatkowo o przesłanie biletów i dowodu zakupu, które otrzymali Państwo w załącznikach, w formacie PDF.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 71 316 07 75 (77), od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 lub mailowo: marketing@teatrpolski.wroc.pl.

Przepraszamy Państwa za zaistniałe utrudnienia.

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!