Click to listen highlighted text!

Informacja o repertuarze:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–14:00

pod numerem: (+48) 71 316 07 75, 71 316 07 77

oraz od wtorku do soboty w godzinach 9:00–14:00 i 15:00-19:00

pod numerem: (+48) 71 316 07 80


marketing@teatrpolski.wroc.pl

 

Sprzedaż biletów online: bilety.teatrpolski.wroclaw.pl

Teatr Polski we Wrocławiu

ul. Gabrieli Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław

Dyrekcja

Dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu: Jacek Gawroński
(+48) 71 316 07 01–02
sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

Zastępca dyrektora ds. artystycznych: Jan Szurmiej
jan.szurmiej@teatrpolski.wroc.pl

Zastępca dyrektora ds. inwestycyjno-administracyjnych: Kazimierz Budzanowski
 kazimierz.budzanowski@teatrpolski.wroc.pl

Sekretariat:

 (+48) 71 316 07 01–02
 faks (+48) 71 316 07 03
 sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

godziny pracy sekretariatu:

pn.-pt.: godz. 7:00–15:00

Centrala:
 (+48) 71 316 07 00

Nasz numer konta:

93 1160 2202 0000 0003 8059 9970

Przelewy transgraniczne

PL93 1160 2202 0000 0003 8059 9970  BIC (Swift):  BIGBPLPW

Kasy biletowe

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 518 290 430
wtorek-sobota 11:00-14:00 i 15:00-19:00

Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego

ul. Gabrieli Zapolskiej 3
50-032 Wrocław
(+48) 71 316 07 80

Kasa czynna:

4, 5, 11, 12 czerwca – 15.00-19.00
wtorek-sobota 11:00-14:00 i 15:00-19:00
niedziela – na 2 godziny przed spektaklem

Scena na Świebodzkim

pl. Orląt Lwowskich 20c
53-605 Wrocław
(+48) 71 341 29 54

kasa czynna 2 godziny przed spektaklem

Scena Kameralna

ul. Świdnicka 28
50-068 Wrocław
(+48) 71 316 07 52

4 czerwca – 15:00-19:00
sobota – 11:00-14:00 i 15:00-19:00
w pozostałe dni dyżur kasowy na 2 godziny przed spektaklem

Dział marketingu

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–14:00
 marketing@teatrpolski.wroc.pl


Kierownik działu: Liliana Kiekis-Kozica
 liliana.kiekis-kozica@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 79

Media i PR:
 media@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 79

Specjalista ds. PR: Julia Wach
julia.wach@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 79

Główny specjalista ds. marketingu i komunikacji: Anna Kryzar
 anna.kryzar@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 78

Specjalista ds. multimediów i promocji: Jarek Kuśmierski
jaroslaw.kusmierski@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 518 290 420
 (+48) 71 316 07 76

Specjalista ds. marketingu: Ewa Urban
ewa.urban@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 77

Specjalista ds. marketingu: Bartosz Przybylak
bartosz.przybylak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 78

Specjalista ds. reklamy i promocji: Tomasz Konieczny
tomasz.konieczny@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 76

Specjalista ds. sprzedaży/Kasjerka biletowa Magdalena Dudzińska
 magdalena.dudzinska@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 75

Dział literacki:

Kierownik działu: Sławomir Olejniczak
 slawomir.olejniczak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 502 522 977
(+48) 71 316 07 05

Zastępca kierownika działu: Jarosław Minałto
jaroslaw.minalto@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 05

Główny specjalista ds. archiwizacji zasobów literackich: Elżbieta Małecka
czynne w poniedziałki i środy w godz. 9:00–14:00
elzbieta.malecka@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 22

Edukacja:

Główny specjalista ds. edukacji:
Juliusz Lichwa

 juliusz.lichwa@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 17

Dział techniczny:

Kierownik działu: Jacek Cimicki
 kierownik.techniczny@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Zastępca kierownika działu: Bartosz Jedynak
 bartosz.jedynak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Specjalista ds. kostiumów: Jadwiga Ziemińska
(+48) 71 316 07 27

Pełnomocnik ds. organizacyjnych:

Pełnomocnik dyrektora ds. kontroli zarządczej: Monika Bogacz
monika.bogacz@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 01

Organizacja pracy artystycznej i impresariat:

Kierownik działu organizacji pracy artystycznej i impresariatu

Karolina Gonera
karolina.gonera@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 06

Specjaliści ds. organizacji pracy artystycznej (koordynacja):

Aleksandra Garwolińska
aleksandra.garwolinska@teatrpolski.wroc.pl

Michał Grudziński
 michal.grudzinski@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 04

Specjalistka ds. impresariatu:

Patrycja Wróbel
 patrycja.wrobel@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 19

Dział administracyjny:

Kierownik działu: Tadeusz Tworek
tadeusz.tworek@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 07

Zastępca kierownika działu: Marcin Gąsiorek
marcin.gasiorek@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 11

Księgowość:

Główna księgowa: Justyna Trochanowska-Drąg
justyna.trochanowska-drag@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 31

Zastępca głównej księgowej: Ewa Wawrzyniak
 (+48) 71 316 07 08

Główny specjalista ds. personalnych: Olga Tworek
olga.tworek@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 12

Specjalista ds. BHP: Marek Zaborski
marek.zaborski@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 20

Click to listen highlighted text!