Informacja o repertuarze:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–14:00

(+48) 71 316 07 75, 71 316 07 77
marketing@teatrpolski.wroc.pl

 

Sprzedaż biletów online: bilety.teatrpolski.wroclaw.pl

Teatr Polski we Wrocławiu

ul. Gabrieli Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław

Dyrekcja

Dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu: Jacek Gawroński
(+48) 71 316 07 01–02
sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

Zastępca Dyrektora ds. Artystycznych: Jan Szurmiej
jan.szurmiej@teatrpolski.wroc.pl

Zastępca Dyrektora: Kazimierz Budzanowski
kazimierz.budzanowski@teatrpolski.wroc.pl

Sekretariat:

(+48) 71 316 07 01–02
faks (+48) 71 316 07 03
sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

godziny pracy sekretariatu:

pn.-pt.: godz. 7.00-15.00

Centrala:
(+48) 71 316 07 00

Nasz numer konta:

93 1160 2202 0000 0003 8059 9970

Przelewy transgraniczne

PL93 1160 2202 0000 0003 8059 9970  BIC (Swift):  BIGBPLPW

Kasy biletowe

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że Kasa Teatru Polskiego we Wrocławiu przy ul. Zapolskiej 3 jest czynna od wtorku do soboty w godz. 11:00-14:00 oraz 15:00-19:00, a w niedziele i święta na dwie godziny przed przedstawieniem. Kasa Sceny Kameralnej przy ul. Świdnickiej 28 oraz kasa Sceny na Świebodzkim 20c są czynne tylko dwie godziny przed spektaklem.

 

Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego

ul. Gabrieli Zapolskiej 3
50-032 Wrocław
(+48) 71 316 07 80

Scena na Świebodzkim

pl. Orląt Lwowskich 20c
53-605 Wrocław
(+48) 71 341 29 54

Scena Kameralna

ul. Świdnicka 28
50-068 Wrocław
(+48) 71 316 07 52

Dział Marketingu

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–14:00
marketing@teatrpolski.wroc.pl


Kierownik Działu: Ewa Bąkowska
ewa.bakowska@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 502 350 001
(+48) 71 316 07 78

Specjalista ds. PR: Mirosława Adamczak
miroslawa.adamczak@teatrpolski.wroc.pl
media@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 79

Główny Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji: Anna Kryzar
anna.kryzar@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 78

Specjalista ds. Multimediów i Promocji: Jarosław Kuśmierski
jaroslaw.kusmierski@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 518 290 420
(+48) 71 316 07 79

Specjalista ds. Marketingu i Pozyskiwania Sponsorów:

Ewa Urban
ewa.urban@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 77

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży:

Bartosz Przybylak
bartosz.przybylak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 78

Dział Literacki:

Kierownik Działu, dramaturg: Sławomir Olejniczak
 slawomir.olejniczak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 502 522 977
(+48) 71 316 07 97

Sekretarz literacki: Jarosław Minałto
 sekretarz.literacki@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 05

Archiwum artystyczne: Elżbieta Małecka
czynne w poniedziałki i środy w godz. 9:00–14:00
 e.malecka@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 22

Edukacja:

Główny specjalista ds. edukacji:
Juliusz Lichwa

 juliusz.lichwa@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 17

Dział techniczny:

Kierownik działu: Jacek Cimicki
 kierownik.techniczny@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Zastępca kierownika: Bartosz Jedynak
 bartosz.jedynak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Specjalista ds. kostiumów: Jadwiga Ziemińska
(+48) 71 316 07 27

Pełnomocnik ds. organizacyjnych:

Pełnomocnik dyrektora ds. organizacyjnych: Monika Bogacz
monika.bogacz@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 01

Organizacja pracy artystycznej i impresariat:

Główna specjalistka ds. organizacji pracy artystycznej i impresariatu:

Karolina Gonera
karolina.gonera@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 06

Specjaliści ds. organizacji pracy artystycznej (koordynacja):

Aleksandra Garwolińska
aleksandra.garwolinska@teatrpolski.wroc.pl

Michał Grudziński
 michal.grudzinski@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 04

Specjalistka ds. impresariatu i wynajmu: Patrycja Wróbel
 patrycja.wrobel@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 19

Dział administracyjny: Tadeusz Tworek
 (+48) 71 316 07 07

Księgowość:
Główna księgowa: Justyna Trochanowska-Drąg
justyna.trochanowska-drag@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 31

Zastępca głównej księgowej: Ewa Wawrzyniak
 (+48) 71 316 07 08

Kadry: Olga Tworek
olga.tworek@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 14

BHP: Marek Zaborski
marek.zaborski@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 20