Click to listen highlighted text!

Informacja o repertuarze:

od wtorku do soboty pod numerem telefonu (+48) 71 316 07 80 w godzinach pracy kasy na Dużej Scenie (informacja znajduje się w aktualnościach)

w poniedziałki w godz. 9:00 – 14:00 pod numerem telefonu (+48) 71 316 07 75
oraz pod adresem mailowym rezerwacje@teatrpolski.wroc.pl

Sprzedaż biletów online: bilety.teatrpolski.wroclaw.pl

 

Teatr Polski we Wrocławiu

ul. Gabrieli Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław

Dyrekcja

Dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu: Jacek Gawroński
Zastępca dyrektora ds. artystycznych: Jan Szurmiej
Zastępca dyrektora ds. inwestycyjno-administracyjnych: Kazimierz Budzanowski
(+48) 71 316 07 01–02
sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

Sekretariat:

 (+48) 71 316 07 01–02
 faks (+48) 71 316 07 03
 sekretariat@teatrpolski.wroc.pl

godziny pracy sekretariatu:

pn.-pt.: godz. 7:00–15:00

Centrala:
 (+48) 71 316 07 00

Nasz numer konta:

93 1160 2202 0000 0003 8059 9970

Przelewy transgraniczne

PL93 1160 2202 0000 0003 8059 9970  BIC (Swift):  BIGBPLPW

Kasy biletowe

 

Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego

ul. Gabrieli Zapolskiej 3
50-032 Wrocław
(+48) 71 316 07 80

 Kasa jest czynna:

wtorek – sobota 11:00-14:00, 15:00-19:00
niedziela dwie godziny przed spektaklem

Scena na Świebodzkim

pl. Orląt Lwowskich 20c
53-605 Wrocław
(+48) 71 341 29 54

Kasa jest czynna dwie godziny przed spektaklem

Scena Kameralna

ul. Świdnicka 28
50-068 Wrocław
(+48) 71 316 07 52

Kasa jest czynna dwie godziny przed spektaklem

Dział marketingu i PR

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–14:00
 marketing@teatrpolski.wroc.pl

 

Kierownik działu: Liliana Kiekis-Kozica
 liliana.kiekis-kozica@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 79

Zastępca kierownika działu, Media i PR: Julia Wach
julia.wach@teatrpolski.wroc.pl
media@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 79
(+48) 507 046 322

Specjalista ds. grafiki i promocji: Tomasz Konieczny
tomasz.konieczny@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 76

 

Specjalista ds. multimediów i promocji: Anna Basiak
anna.basiak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 76

Główny specjalista ds. marketingu i komunikacji: Anna Kryzar
 anna.kryzar@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 78

Specjalista ds. marketingu i pozyskiwania sponsorów: Ewa Urban
ewa.urban@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 77

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży: Bartosz Przybylak
bartosz.przybylak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 518 290 420

Specjalista ds. sprzedaży/Kasjerka biletowa Magdalena Dudzińska
 magdalena.dudzinska@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 75

Dział literacki:

Kierownik działu: Sławomir Olejniczak
 slawomir.olejniczak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 502 522 977
(+48) 71 316 07 05

Zastępca kierownika działu: Jarosław Minałto
jaroslaw.minalto@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 05

Główny specjalista ds. archiwizacji zasobów literackich: Elżbieta Małecka
czynne w poniedziałki i środy w godz. 9:00–14:00
elzbieta.malecka@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 22

Edukacja:

Główny specjalista ds. edukacji:
Juliusz Lichwa

 juliusz.lichwa@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 17

Dział techniczny:

Kierownik działu: Jacek Cimicki
 kierownik.techniczny@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Zastępca kierownika działu: Bartosz Jedynak
 bartosz.jedynak@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 50

Specjalista ds. kostiumów: Jadwiga Ziemińska
(+48) 71 316 07 27

Pełnomocnik:

Pełnomocnik dyrektora ds. kontroli zarządczej: Monika Bogacz
monika.bogacz@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 01

Organizacja pracy artystycznej i impresariat:

Kierownik działu organizacji pracy artystycznej i impresariatu

Karolina Gonera
karolina.gonera@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 06

Specjaliści ds. organizacji pracy artystycznej (koordynacja):

Aleksandra Garwolińska
aleksandra.garwolinska@teatrpolski.wroc.pl

Michał Grudziński
 michal.grudzinski@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 04

Specjalistka ds. impresariatu:

Patrycja Wróbel
 patrycja.wrobel@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 08 19

Specjalista ds. artystycznej dokumentacji filmowej:

Mikołaj Pływacz
 mikolaj.plywacz@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 515 796 836

Dział administracyjny:

Kierownik działu: Tadeusz Tworek
tadeusz.tworek@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 07

Zastępca kierownika działu: Marcin Gąsiorek
marcin.gasiorek@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 11

Księgowość:

Główna księgowa: Justyna Trochanowska-Drąg
justyna.trochanowska-drag@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 31

Zastępca głównej księgowej: Ewa Wawrzyniak
 (+48) 71 316 07 08

Główny specjalista ds. personalnych: Olga Tworek
olga.tworek@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 12

Specjalista ds. BHP: Marek Zaborski
marek.zaborski@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 07 20

Główny specjalista ds. zamówień publicznych: Rafał Błaga
rafal.blaga@teatrpolski.wroc.pl
 (+48) 71 316 08 18

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!