Click to listen highlighted text!

Literacki Nobel dla Olgi Tokarczuk. Czy wiecie, że Seb Majewski…?

Gratulacje dla noblistki płyną z całego świata kultury. Także od nas – pani Oldze Tokarczuk życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów, chociaż ten największy właśnie stał się jej udziałem.

Przy tej okazji musimy powiedzieć, że z jeszcze większą niecierpliwością niż do tej pory czekamy na przyszłotygodniową premierę sztuki „Tatuś” w reżyserii Seba Majewskiego. Dlaczego?

Seb Majewski w trakcie prób do „Tatusia”

Dlatego, że ten reżyser, w 1997 zadebiutował inscenizacją książki Olgi Tokarczuk Prawiek i inne czasy. Premiera i debiut reżyserski Seba Majewskiego miały miejsce w Teatrze Wierszalin Piotra Tomaszuka w Supraślu. Rok później otrzymał za ten spektakl w Szczecinie nagrodę Ministra Kultury i Sztuki na XXXIII Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Małych Form w Szczecinie.

Zapraszamy już 18 października na premierę sztuki „Tatuś” w reżyserii Seba Majewskiego. Zobaczcie, co zaproponuje nam tym razem reżyser, który dostrzegł coś wyjątkowego w książce przyszłej noblistki.

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!