Musical charytatywny Freedom

W środę 25 i czwartek 26 kwietnia 2018 zapraszamy na godzinę 19:00 na Scenę im. Jerzego Grzegorzewskiego na musical charytatywny Freedom w reżyserii Agnieszki Maciejewskiej.

 

Nie lubimy oczywistości, zatem przenosimy nasz korporacyjny świat do Londynu lat 90. XX wieku. Era rozkwitu przedsiębiorczości, boomu na światowych giełdach, młodych biznesmanów „yuppies” i przełomu w modzie, kulturze i sztuce. Znajdujemy się w samym centrum tego świata. Jest też pewna piękna, młoda i mądra kobieta, która zupełnie nie pasuje do tego obrazka. A czeka ją wielkie wyzwanie – właśnie ma wkroczyć na drogę biznesu, którą nigdy nie chciała podażać. Czy Charlotte przejmie władzę nad rodzinną korporacją? Czu uda się jej zachować niezależność i wolność, o którą tak walczy?

Podczas spektaklu usłyszą Państwo zupełnie nową odsłonę piosenek George’a Michaela w autorskich i niestandardowych aranżacjach. Przygotowujemy także zaskakującą choreografię i zupełnie innowacyjne podejście do tematu scenografii i wizualizacji scenicznych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Dochód ze sprzedaży biletów na widowisko musicalowe przeznaczony jest dla beneficjentów Fundacji.


Organizator: Fundacja Jaśka Meli „Poza Horyzonty”

Ceny biletów: 40, 60 oraz 100 zł

Gramy: 25 i 26 kwietnia 2018, godz. 19:00/Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Gabrieli Zapolskiej 3)

Sprzedaż biletów:
Kasa Teatru Polskiego w Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, tel. 71 316 07 80
www.mybenefit.pl

Dodatkowe informacje: fb.me/wroclawmusicalfreedom

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa