Click to listen highlighted text!

Nowe zakupy sprzętu i oprogramowania dla Teatru Polskiego we Wrocławiu

Teatr Polski we Wrocławiu dzięki środkom uzyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura Kultury oraz środkom z Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach zadania „Wykonanie prac budowlanych i zakup wyposażenia wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla Teatru Polskiego we Wrocławiu (2020–2021)” wszedł właśnie w końcowy etap realizacji tego zadania. Dokonano zakupu i montażu serwera, klimatyzatorów do serwerowni, zestawów komputerowych z systemem operacyjnym do prowadzenia spektakli na Dużej Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego, a także zakupu i wdrażania oprogramowania operacyjnego.

Zadanie: Wykonanie prac budowlanych i zakup wyposażenia wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla Teatru Polskiego we Wrocławiu (2020–2021).
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Dofinansowano ze środków z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!