Pokolenie Wszystko

Kolektyw Twórczy Pawlacz

Scenariusz: BARTOSZ SZELUGA
Reżyseria: ELWIRA IWANOWSKA
Kostiumy i scenografia: ALEKSANDRA KUKIER

Występują:
LIDIA BARŁOGA
ELWIRA IWANOWSKA
MICHALINA KAROLIŃSKA
DOMINIK LENDA
PIOTR SENDRA
BARTOSZ SZELUGA

 

UWAGA! W spektaklu wykorzystywane jest światło stroboskopowe!

 

Zdarzyło ci się kiedyś przekazać przez Facebooka, w jakim nastroju jesteś? Zastanowiać się, który filtr na Instagramie wybrać? Albo zrobić screenshot snapa z imprezy, na której byli twoi przyjaciele?

Ale Pokolenie Wszystko to nie tylko historia o tym, jak bardzo podporządkowaliśmy swoje życie mediom społecznościowym i kreowaniu swojego drugiego „ja” w Internecie.

Pokolenie Wszystko to opowieść o młodych ludziach, którzy mogą osiągnąć absolutnie wszystko i być, kim tylko zechcą. Ale czy w świecie, gdzie emocje i uczucia zastąpiły znaki interpunkcyjne, pozostało jeszcze miejsce na marzenia?

Nasi bohaterowie są tacy jak my. Wciąż szukają odpowiedzi na pewne pytania, ale boją się mówić o tym otwarcie. Za zasłoną wydarzeń z życia, subskrypcji i followersów skrywają tragiczną prawdę o naszym pokoleniu. Osiągneli w życiu wiele, wybili się ponad przeciętność, są jedyni w swoim rodzaju…

Ale kiedy nadejdzie czas, będą musieli zrzucić maski i odpowiedzieć sobie na jedno proste pytanie – czy moja ponadprzeciętność daje mi szczęście?

 

Wydarzenie na Facebooku

<!–

Rezerwacje:
e-mail: nina.karniej@teatrpolski.wroc.pl
tel. 71 316 08 17

–>

 

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa