Click to listen highlighted text!

Premiera „Pani Ka patrzy na morze…” w reż. Pawła Miśkiewicza i jubileusz 65 lecia pracy artystycznej Pani Krzesisławy Dubielówny

Za nami piękna i wzruszająca premiera spektaklu „Pani Ka patrzy na morze…” w reż. Pawła Miśkiewicza. Tą premierą świętowaliśmy również piękny jubileusz 65 lecia pracy artystycznej Pani Krzesisławy Dubielówny.

Pani Krzesisławie serdecznie dziękujemy za minione lata, życząc wszystkiego dobrego oraz wielu sił do dalszej pracy.

Spektakl „Pani Ka patrzy na morze …” gramy jeszcze dziś, 30 kwietnia 2022 r. o godz. 19:00 na Scenie na Świebodzkim.

Zapraszamy

fot. Mikołaj Pływacz

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!