Click to listen highlighted text!

Premiera poetycko-muzycznego spektaklu „Czas na mnie” w reż. Jana Szurmieja – relacja zdjęciowa

W piątek, 17 grudnia odbyła się premiera spektaklu „Czas na mnie” w reż. Jana Szurmieja. To poetycko – muzyczne przedstawienie było jednocześnie zamknięciem obchodów Roku Różewiczowskiego w Teatrze Polskim. To był piękny i wzruszający wieczór, a jego wyjątkowość zatrzymał w kadrach niezastąpiony Tomasz Konieczny.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z wydarzenia.

Dziękujemy że byliście z Nami i już dziś zapraszamy na styczniowe spektakle.

od lewej strony: Aldona Struzik, Sławomir Olejniczak, Izabela Siwińska

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!