Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że premiera spektaklu „Błękitny Pies” w reż. Agaty Skowrońskiej, adresowanego do najmłodszych, zaplanowana na 14 marca 2020 r., została przeniesiona na 31 maja 2020 r. (godz. 16:00). Kolejne przedstawienia odbędą się 1 czerwca (godz. 10:00 i 12:30) oraz 2 czerwca (godz. 10.00).

Rezerwacji biletów można dokonywać:
– telefonicznie:  (71) 316 07 75 i (71) 316 07 78

– mailowo: marketing@teatrpolski.wroc.pl

– online: https://bilety.teatrpolski.wroclaw.pl

„Błękitny Pies” to familijny spektakl muzyczny (4+), oparty na adaptacji książki Beaty Majchrzak Opowieść o „Błękitnym Psie, czyli o rzeczach trudnych dla dzieci, to historia czwórki dzieci, z których każde na swój sposób nie odnajduje się w społeczności za sprawą swoich ułomności lub choroby. Błękitny Pies, którego spotykają na swojej drodze, pomaga im „odnaleźć się” i zaakceptować. Pies wprowadza dzieci w krainę baśni – wielobarwnej łąki, by tam poprzez alegoryczne do siebie postacie zamieszkujące łąkę mogły zrozumieć samych siebie, otaczający je świat i odkryć to, co sprawi, że poczują się w pełni wartościowe.

W scenicznej realizacji akcja rozgrywać się będzie w dwóch światach: realnym i baśniowym. Obydwa światy się przenikają, stanowią jeden o drugim. Każde z dzieci odnajduje swojego bohatera na łące, dzięki któremu zacznie wierzyć w siebie, inaczej spojrzy na swój problem.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa