Próba prasowa Światłoczułych

W piątek 18 lipca 2014 o godzinie 11:00 na Scenie na Świebodzkim (pl. Orląt Lwowskich 20c) odbyła się próba prasowa spektaklu Światłoczuli w reżyserii Katarzyny Strączek. Powstał on w ramach tegorocznej edycji „Lata w teatrze”.

Pokazy przedstawienia odbędą się w sobotę 19 i niedzielę 20 lipca 2014 o godzinie 16:30 na Scenie na Świebodzkim. Wstęp na nie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni prosimy o ich rezerwację: dawid.janius@teatrpolski.wroc.pl lub telefonicznie w dziale marketingu Teatru Polskiego w czwartek i piątek w godzinach od 9:00 do 13:00.

Celem projektu Światłoczuli jest przełamanie zahamowań zarówno młodzieży niepełnosprawnej, jak i pełnosprawnej, przed wyjściem z ustalonych ram społecznych. Integracja młodych osób z dysfunkcją wzroku i widzących ma pomóc w poznaniu i zrozumieniu odmiennego doświadczania świata kolorów ich rówieśników oraz w zwalczaniu stereotypów w każdej z grup. Zakładamy też przeciwdziałanie wykluczeniu z kultury, dzięki wykonaniu audiodeskrypcji spektaklu i zaproszeniu osób niewidzących i słabowidzących na pokazy naszej pracy.

Więcej informacji na stronach:
www.teatrpolski.wroc.pl/edukacja/lato-w-teatrze/2014
www.teatrpolski.wroc.pl/latowteatrze/

„Lato w teatrze” jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i adresowanym do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych – ośrodków, które podczas letnich wakacji szkolnych chciałyby zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, zakończone pokazem spektaklu.

 

Światłoczuli - Lato w teatrze 2014

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa