Click to listen highlighted text!

Próba prasowa widowiska muzycznego (UN)BORN IN PRL

W piątek 30 lipca 2010 o godzinie 13:00 na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 28 odbyła się próba prasowa widowiska muzycznego (UN)BORN IN PRL, przygotowanego w ramach warsztatów Lato w teatrze pod kierunkiem Mariusza Kiljana, dla przedstawicieli mediów i fotoreporterów.

Widowisko muzyczne (UN)BORN IN PRL przedstawia nietypowe, współczesne ujęcie PRL-owskiej rzeczywistości widziane z perspektywy młodych ludzi.

Nie będzie to jedynie historyczne odzwierciedlenie ubiegłych lat. Twórcy ukazują kontrast pomiędzy dwoma różnymi realiami życia Polaków. PRL-owska rzeczywistość zostanie użyta jako tło życia współczesnej młodzieży. Scenariusz jest inspirowany wypowiedziami zaczerpniętymi z forów internetowych.

(UN)BORN IN PRL to wizualizacje, kontrowersyjne dialogi, nowe aranżacje utworów z lat osiemdziesiątych, fragmenty kultowych filmów.

Twórcy dadzą z siebie 300% normy! Satysfakcja gwarantowana!

„Z jednej strony kartki, puste półki w sklepach i cenzura. Z drugiej pokolenie konsumpcji, pewne siebie i głośno artykułujące swoje poglądy. Szykuje się mieszanka wybuchowa”.

Piotr Bugaj, „Gazeta Wyborcza”

(UN)BORN IN PRL

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!