Promocje książki Wrocławianie

Odbyły się promocje wydanej nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego książki Jacka Antczaka i Anny Fluder Wrocławianie. Jest to zbiór 30 wywiadów z mieszkańcami stolicy Dolnego Śląska. W gronie rozmówców znalazła się m.in. aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu Kinga Preis. Spotkania zorganizowano we wtorek 2 grudnia 2008 o godz. 18:00 w galerii Drugie piętro (kamieniczka Małgosia obok Rynku) i w sobotę 6 grudnia 2008 na XVII Wrocławskich Promocjach Dobrej Książki w Muzeum Architektury.

Jacek AntczakJacek Antczak jest dziennikarzem i redaktorem w dzienniku „Polska – Gazeta Wrocławska”. Za reportaże otrzymał kilka prestiżowych nagród, m.in. Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Opublikował zbiór reportaży W Radwanicach najlepiej idą romanse (2004) i wywiad-rzekę Reporterka. Rozmowy z Hanną Krall (2007). Jest także autorem tekstów piosenek zespołu Wolny Wybór.

 

Anna FluderAnna Fluder od 1999 roku związana jest z wrocławskim Radiem RAM, gdzie jest prezenterką, prowadzi audycje, programy tematyczne i przygotowuje serwisy informacyjne. Jak sama mówi, jej największą pasją są rozmowy przy mikrofonie.

 

 

 

Wrocławianie

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa