Click to listen highlighted text!

Po raz pierwszy w Polsce!
BOND IN CONCERT
THE BEST JAMES BOND SONGS
Największe przeboje i tematy muzyczne z filmów o Jamesie Bondzie
w wykonaniu znakomitych brytyjskich artystów

Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad 50 lat ratuje świat przed upadkiem, zawsze w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Jego znakiem rozpoznawczym są szybkie samochody, piękne kobiety, martini z wódką – wstrząśnięte, nie mieszane – oraz znakomity gust muzyczny. Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.

Bond in Concert to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym prezentują publiczności ikoniczne utwory z filmów o przygodach Agenta 007.

Brytyjska formacja muzyczna Session One oraz wyśmienici wokaliści zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszech czasów. Widzowie usłyszą wykonania wszystkich najpopularniejszych utworów ilustrujących przygody Bonda. Brawurowe wykonania legendarnych czołówek, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Monty’ego Normana do Doktora No, dopełnione będą przez utwory skomponowane do najpopularniejszych z 25 filmów z superagentem w roli głównej. Usłyszymy zachwycające Goldfinger oraz Diamonds Are Forever Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory GoldenEye Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, A View To a Kill Duran Duran z produkcji Zabójczy widok, Nobody Does It Better Carly Simon ze Szpieg, który mnie kochał, Live and Let Die Paula McCartneya & Wings z Żyj i pozwól umrzeć, Thunderball Toma Jonesa z Operacji Piorun, Tomorrow Never Dies Sheryl Crow z Jutro nie umiera nigdy, Another Way to Die Jacka White’a i Alicii Keys z 007 Quantum of Solace czy nagrodzone Oscarami utwory Skyfall Adele i Writing’s On The Wall Sama Smitha.

Formacja Session One znana jest z angielskiego show Strictly Come Dancing, który był prekursorem popularnego programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami. W skład 10-osobowego zespołu wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian. Session One występowali na całym świecie u boku takich gwiazd, jak Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Martha Reeves, Happy Mondays, Kelis czy Skunk Anansie.

Nie czas umierać – 25. film o przygodach brytyjskiego agenta Jamesa Bonda w reżyserii Cary’ego Joji Fukunagi – miał ostatecznie swoją premierę w 2021 roku. Muzykę do filmu skomponował Hans Zimmer, a oscarową piosenkę tytułową No Time To Die wykonała Billie Eilish. W rolę agenta 007 po raz piąty i ostatni wcielił się znakomity Daniel Craig.

Więcej informacji: www.facebook.com/goodwalkmusic

 

PLAKAT

Organizator:

Good Walk

Gramy:

23 maja 2022, godz. 19:30/Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Gabrieli Zapolskiej 3)

Ceny biletów:

od 170 zł do 190

Sprzedaż biletów:

Kasa Teatru Polskiego w Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, tel. 71 316 07 80
oraz na stronach Ticketmaster.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Biletyna.pl i w sieci Media Markt.

Obsada

Ałła DOMINIKA OSTAŁOWSKA/MAGDALENA WÓJCIK
Diana VIOLA ARLAK/MAGDALENA SMALARA/EWA RĄCZY
Nonna ANNA SMOŁOWIK/NATASZA LEŚNIAK
Fiodor TADEUSZ CHUDECKI/ARTUR PONTEK
Wasilij DARIUSZ KORDEK/LESZEK ZDUŃ/DARIUSZ TARASZKIEWICZ

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!