Click to listen highlighted text!

Teatr OtoTo

scenariusz AGNIESZKA KULIŃSKA i MATEUSZ KOWALSKI
reżyseria AGNIESZKA KULIŃSKA
scenografia i kostiumy IGA KULIŃSKA i MATEUSZ KOWALSKI
muzyka SZYMON TOMCZYK

Teatr OtoTo zaprasza na gościnne pokazy komedii familijnej Jak wytresować Dinożarła. Spektakle na Scenie na Świebodzkim w środę 5 i czwartek 6 grudnia 2018 o godzinach 10:00 i 12:00.

Podróż w czasie? To możliwe! Zabierzemy Was do czasów prehistorii! Spotkacie tam Jaskiniowca, który dla swej Kobiety upoluje praktycznie wszystko, oraz prawdziwego Dinozaura, który upoluje praktycznie wszystko, co upolował Jaskiniowiec. Czy dwójce bohaterów uda się poskromić olbrzyma? I w końcu coś zjeść? Przekonajcie się sami!

Więcej o przedstawieniu

Czas trwania: 50 minut (bez przerwy)

Ceny biletów:

25 zł (norm.) i 20 zł (ulg.)

Obsada

Jaskiniowiec ŁUKASZ ZUBRZYCKI/ZBIGNIEW KOŹMIŃSKI
Pani Jaskiniowiec AGNIESZKA CHARKOT/AGNIESZKA DZIEWA
Dinozaur MATEUSZ KOWALSKI

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!