Click to listen highlighted text!

Czas trwania: 65 minut (bez przerwy)

Po raz pierwszy w Polsce na żywo!
Bajka, która podbiła serca małych widzów na całym świecie!
Wspaniały spektakl muzyczny dla dzieci nareszcie w Polsce!
Wesołe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie z kultowego serialu.
Przeżyj wspaniałą przygodę z dzielnym Strażakiem Samem i jego przyjaciółmi.

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się, jak wygląda praca strażaka, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka teatralna przygoda ze Strażakiem Samem i jego zastępem!

Na scenie zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach: dzielnego Strażaka Sama, Komendanta Steele’a, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykle przygody, podczas których poznacie niezwykłe postacie i nowych przyjaciół!

Strażak Sam Na Żywo to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu, i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy oraz wspaniała scenografia zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się, jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie.

Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Więcej informacji: www.strazaksamnazywo.pl

Informacje organizacyjne:
Dzieci do 2. roku życia mają bezpłatny wstęp na bilet opiekuna i zajmują miejsce na jego kolanach. Opiekun musi mieć swój bilet i dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka (akt urodzenia, książeczka zdrowia itp.). Każde dziecko, które ukończyło 2. rok życia, musi posiadać swój bilet.

Każde dziecko w wieku poniżej 12 lat musi przebywać na spektaklu pod opieką pełnoletniego opiekuna. Nie ma możliwości pozostawienia dzieci na sali bez opieki.

W chwili zakupu biletów można je ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych sytuacji – wszystkie niezbędne informacje znajdują się TUTAJ.

Dzieci poruszające się na wózku inwalidzkim mają bezpłatny wstęp i zajmują specjalnie wyznaczone miejsca. Liczba takich miejsc jest ograniczona. Opiekun musi posiadać wejściówkę. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału takich osób przez formularz znajdujący się TUTAJ.

Po każdym spektaklu jeden z bohaterów wychodzi na ściankę PR umieszczoną w hallu. Tam można robić grupowe pamiątkowe zdjęcia z chętnymi dziećmi. Nie ma możliwości robienia zdjęć indywidualnych z aktorami. Nie ma możliwości wchodzenia na scenę i robienia zdjęć ze scenografią.

TRAILER

Organizator:

Good Walk

Gramy:

17 lipca 2022, godz. 10:00, 12:30 i 15:00/Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Gabrieli Zapolskiej 3)

Ceny biletów:

90 zł (parter), 70 zł (amfiteatr), 55 zł (balkon)

Nie ma biletów ulgowych.
Nie można płacić bonem turystycznym.
Nie ma możliwości rezerwacji biletu.

Sprzedaż biletów:

Kasa Teatru Polskiego w Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, tel. 71 316 07 80

Bilety online:

Ticketmaster, Eventim

Obsada

Ałła DOMINIKA OSTAŁOWSKA/MAGDALENA WÓJCIK
Diana VIOLA ARLAK/MAGDALENA SMALARA/EWA RĄCZY
Nonna ANNA SMOŁOWIK/NATASZA LEŚNIAK
Fiodor TADEUSZ CHUDECKI/ARTUR PONTEK
Wasilij DARIUSZ KORDEK/LESZEK ZDUŃ/DARIUSZ TARASZKIEWICZ

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!