Click to listen highlighted text!

Teatr taki-owaki

przekład x
reżyseria x
scenografia x
kostiumy x
muzyka x
choreografia x

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się, jak wygląda praca strażaka, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka teatralna przygoda ze Strażakiem Samem i jego zastępem!

Na scenie zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach: dzielnego Strażaka Sama, Komendanta Steele’a, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykle przygody, podczas których poznacie niezwykłe postacie i nowych przyjaciół!

Strażak Sam Na Żywo to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu, i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy oraz wspaniała scenografia zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się, jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie.

Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Bilety dostępne na Ticketmaster.pl: Strażak Sam Cyrkowa Przygoda (ticketmasterpartners.com)
Zwiastun spektaklu: Strażak Sam Na Żywo: Cyrkowa Przygoda! – YouTube
Więcej informacji: www.strazaksamnazywo.pl

Organizator:

Good Walk

Gramy:

13 listopada 2021, godz. 10:00, 12:30 i 15:00/Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego (ul. Gabrieli Zapolskiej 3)

Ceny biletów:

od 70 zł do 110

Sprzedaż biletów:

Kasa Teatru Polskiego w Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, tel. 71 316 07 80

Bilety online:

www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.biletin.pl

Zamówienia grupowe:

tel. 515 922 426 lub e-mail rezerwuj@op.pl

Obsada

Ałła DOMINIKA OSTAŁOWSKA/MAGDALENA WÓJCIK
Diana VIOLA ARLAK/MAGDALENA SMALARA/EWA RĄCZY
Nonna ANNA SMOŁOWIK/NATASZA LEŚNIAK
Fiodor TADEUSZ CHUDECKI/ARTUR PONTEK
Wasilij DARIUSZ KORDEK/LESZEK ZDUŃ/DARIUSZ TARASZKIEWICZ

Click to listen highlighted text!