Click to listen highlighted text!

Psychiatra Boga

Michael A. Adamse – Psychiatra Boga

przekład – Katarzyna Wydra

reżyseria – Dominik Watin

czytali: Małgorzata Gorol, Dagmara Mrowiec-Matuszak, Agata Skowrońska, Wiesław Cichy, Marian Czerski, Tomasz Kocuj, Igor Kujawski, Tomasz Lulek, Dariusz Maj

 

Po latach praktyki psychiatra doktor Richard Johnson uważa, że nic go już nie zaskoczy. Wie, co mówić, by doradzić swym pacjentom i dodać im otuchy. Wspiera ich w poszukiwaniu utraconych sił i nadziei, choć sam pogrążony jest w samotności i nie potrafi z dystansem spojrzeć na siebie i swoje problemy. Pewnego dnia w jego gabinecie pojawia się ktoś, kto twierdzi, że jest Bogiem, i prosi psychiatrę o pomoc.

Psychiatra Boga to czytanie oparte na powieści amerykańskiego prozaika Michaela A. Adamse’ego o poszukującym pomocy człowieku i o przegrywającym ze swoim światem Bogu.

<!–

Od reżyserki:
xx.

xx – x.

xx – x.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

–>

 

 

W jedenastym sezonie „Czynnych poniedziałków” ponownie zapraszamy publiczność do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze Czytanie – przez cały rok na naszej stronie internetowej zbieramy Państwa głosy, które wyłonią zwycięzcę. Możliwość głosowania i komentowania jest uruchamiana na podstronach kolejnych Czytań dwie godziny od rozpoczęcia każdej imprezy.

<!–

W jedenastym sezonie „Czynnych poniedziałków” ponownie zapraszamy publiczność do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze Czytanie – przez cały rok na naszej stronie internetowej będziemy zbierali Państwa głosy, które wyłonią zwycięzcę. Możliwość głosowania i komentowania będzie uruchamiana na podstronach kolejnych Czytań, od Psychiatry Boga począwszy, dwie godziny od rozpoczęcia każdej imprezy.

–>

Publiczność „Czynnych poniedziałków” uznała, że w sezonie 2015/2016 najlepsze Czytanie przygotowała Helena Kaut-Howson na podstawie prozy Mieczysławy Wazacz Miasto ocalałych.

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!