Click to listen highlighted text!

Repertuar na październik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym październikowym repertuarem!

1, 2 i 3 października, o godz. 19.00 na Scenie Kameralnej błyskotliwa, inteligentna i zaskakująca komedia absurdu – „Kasta la vista” w reż. Jacka Bończyka.
https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstaw…/kasta-la-vista/

9 października na Dużej Scenie im. J. Grzegorzewskiego kulminacja Roku Różewiczowskiego – premiera spektaklu „Stara Kobieta wysiaduje” w reż. Grzegorza Brala, prezentowana dokładnie w setną rocznicę urodzin Poety, Na kolejne spektakle zapraszamy 10, 30 i 31 października o godz. 19.00.
https://www.teatrpolski.wroc.pl/…/stara-kobieta-wysiaduje/

12 października o godz. 18.00 na Scenie Kameralnej zapraszamy na pokaz spektaklu „Kartoteka rozrzucona. Próby” w reż. T. Różewicza prezentowanego w ramach cyklu „Teatr na Ekranie”.
https://www.teatrpolski.wroc.pl/teatr-na-ekranie-kartoteka-rozrzucona-proby/

15, 16, 17 października o godz. 19.00 na Scenie na Świebodzkim jedna z bardziej kontrowersyjnych sztuk Tadeusza Różewicza „Białe małżeństwo” w reż. Martyny Łyko.
https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedst…/biale-malzenstwo/

21 i 22 października o godz. 11.00 zapraszamy naszych najmłodszych widzów na Dużą Scenę im. J. Grzegorzewskiego na spektakl „Błękitny Pies” w reż. Agaty Skowrońskiej.
https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawi…/blekitny-pies/

22, 23, 24, 27 i 28 października o godz. 19.00 na Scenie Kameralnej jedna z najlepszych na świecie komedii „Mayday” w reż. Wojciecha Pokory.
https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawienie/mayday/

bilety można nabyć w kasach Teatru lub poprzez naszą stronę:
https://www.teatrpolski.wroc.pl/repertuar

Zapraszamy!

Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!