Click to listen highlighted text!

Scena Seniora – zaproszenie do programu

Zapraszamy serdecznie do udziału w programie edukacyjnym Scena Seniora prowadzonym przez Teatr Polski we Wrocławiu!

Rozpoczynamy rekrutację do dwóch grup warsztatowych, nad którymi opiekę sprawują nasi aktorzy: Agata Skowrońska i Dariusz Bereski nad grupą I oraz Marcin Piejaś nad grupą II.

Intensywna praca w drugiej połowie października i listopadzie zakończy się wystawieniem premierowych minispektakli na deskach Sceny Kameralnej już na początku grudnia.
Liczba miejsc:
15 (łącznie dla obu grup)
Termin:
22 października do 4 grudnia 2019 r.
Dni i godziny warsztatów:
wtorki, środy oraz czwartki, godz. 15:00-16:30 próby przed spektaklem 2, 3 i 4 grudnia 2019 r.
Zapisy:
W dniach 15 października od godz. 10:00 do 24 października do godz.12:00 – telefonicznie: 71 316 08 17 lub 71 316 07 04 oraz pod adresem email: edukacja@teatrpolski.wroc.pl
Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń!

O projekcie

zobacz ogłoszenie

W ubiegłym roku Teatr Polski we Wrocławiu miał ogromną przyjemność zrealizować projekt edukacyjny skierowany do osób 60+ – „Senior Grand Prix”. Przez kilka miesięcy odbyło się 75 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 1200 osób. Pod koniec listopada 2018 roku nastąpiła kulminacja projektu – finałowy pokaz pracy na Scenie Kameralnej naszego Teatru. Tygodnie pracy w dwóch grupach warsztatowych pod kierunkiem naszych aktorów zaowocowały podwójną premierą: pierwsza grupa zaprezentowała Fredralia na podstawie twórczości Aleksandra Fredry, druga zaś fragmenty sztuki Tadeusza Różewicza Stara kobieta wysiaduje. Widownia Sceny Kameralnej wypełniła się szczelnie, a podziw dla naszych Seniorów widzowie wyrażali żywymi reakcjami – padały więc i salwy śmiechu i okrzyki autentycznego zachwytu. Na koniec obu spektakli widownia nagrodziła występy burzą oklasków. Magia teatru, występu na scenicznych deskach, była dla większości uczestników projektu pierwszym takim wydarzeniem w życiu. Kontynuujemy więc te wspaniałe działania.
Od października 2019 r. do grudnia 2019 r. Teatr znów wraca do edukacji teatralnej dla Seniorów. Pod nową nazwą „Scena Seniora” uczestnicy, ponownie w dwóch grupach, przygotują pod opieką warsztatową naszych aktorów nowe minispektakle. Podwójna premiera zaplanowana jest na początku grudnia na Scenie Kameralnej. Grupy spotykać się będą na popołudniowych (godz. 15:00) półtoragodzinnych warsztatach, w salach prób Dużej Sceny, a następnie na Scenie Kameralnej.
Zapraszamy serdecznie!

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!