Click to listen highlighted text!

ŚWIEBODZKI OFF – Klatka z łez

W sobotę 16 grudnia 2017 zapraszamy o godzinie 19:00 na Scenę na Świebodzkim na spektakl Wrocławskiego Teatru Tańca Klatka z łez w reżyserii i choreografii Bożeny Klimczak. Będzie to kolejne przedstawienie w cyklu wydarzeń pod hasłem ŚWIEBODZKI OFF. Bilety kosztują 20 zł (normalne) i 15 zł (ulgowe).

 

Wrocławski Teatr Tańca

Reżyseria i choreografia: BOŻENA KLIMCZAK
Asystentki: PAULINA WOŚ, SYLWIA WIERZBICKA
Występują: ZUZANNA KASPRZYK, FRANCISZKA KIERC-FRANIK, KAROLINA SZYMAŃSKA, PAULINA WOŚ, ALBERT CIASTEK, JAN GRZĄDZIELA, ADRIAN KOSZEWSKI, RADOSŁAW LIS

Czas trwania: 60 minut

 

Wrocławski Teatr Tańca to nowy teatr we Wrocławiu, który powstał w październiku 2016 roku. Obsadę do premierowego spektaklu jego założyciele wyłonili w ramach ogólnopolskiego castingu, na który zgłosiło się ponad 130 osób. Na scenie będzie można zobaczyć ośmiu doskonałych tancerzy z wieloletnim doświadczeniem pracy na scenach w kraju i za granicą (m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Korei Południowej, Luksemburgu, Estonii). Klatka z łez to spektakl inspirowany dziełami brytyjskiej dramatopisarki Sarah Kane pt. Psychoza 4.48 i Łaknąć. Artyści poprzez sztukę tańca starają się odpowiedzieć na pytanie, do jakiego punktu można dojść, będąc w stanie uczuciowej pustki, zgubionej radości, kiedy serce umiera, a ciało wciąż żyje. Dlaczego wciąż towarzyszy nam niepokój? Czy nie zamykamy się w swoistej klatce, wypracowując sobie „życie” z przyzwyczajenia?

 

Back

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!