Click to listen highlighted text!

Teatr dysponuje nowym sprzętem do streamingu

Dzięki środkom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach zadania „Wykonanie prac budowlanych i zakup wyposażenia wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla Teatru Polskiego we Wrocławiu (2020–2021)” zrealizowano w roku 2020 zakup mikroportów i sprzętu do przekazu spektakli w ramach streamingu online. Dzięki nowym urządzeniom będziemy mogli mieć nową ofertę dla naszych Widzów. Mikroporty, kamery i streamery przeszły już chrzest bojowy 5 i 6 grudnia 2020, kiedy to streamingowaliśmy naszą wrześniową premierę – spektakl familijny Błękitny Pies. Oglądało nas wówczas łącznie ponad 6 tysięcy widzów!

Zadanie: Wykonanie prac budowlanych i zakup wyposażenia wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla Teatru Polskiego we Wrocławiu (2020–2021).
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Dofinansowano ze środków z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!