Click to listen highlighted text!

Teatr jest Wasz – Trzy farsy z mężczyzną w tle

Kolejny już raz w ostatnich latach hasło „Teatr jest Wasz” staje się rzeczywistością. To nazwa naszego programu wsparcia amatorskich grup teatralnych, szczególnie tych powstałych w wyniku działalności edukacyjnej Akademii 1212. I właśnie w ramach warsztatów Akademii prowadzonych przez naszego aktora Kubę Grębskiego sześcioro licealistów z V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza w Legnicy kończy przygotowania do wystawienia spektaklu Trzy farsy z mężczyzną w tle autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej. Występują: Marta Krasna, Amelia Socha, Julia Komorowska, Gabrysia Szpotowicz i Patryk Wan.

Prace nad materiałem odbywały się na cotygodniowych zajęciach zarówno online, jak i stacjonarnie – w szkole i salach prób teatru. Finał prac i premiera dla publiczności odbędzie się w czwartek 23 czerwca 2022 o godzinie 17:00 na Scenie na Świebodzkim.

Bilety w cenach 12 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) do kupienia w kasach oraz na stronie internetowej teatru – TUTAJ. Zapraszamy!

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!