Click to listen highlighted text!

W kwietniu premiera spektaklu Pawła Miśkiewicza

W czwartek 28 kwietnia 2022 o godzinie 19:00 na Scenie na Świebodzkim odbędzie się premiera nowego przedstawienia Pawła Miśkiewicza PANI Ka PATRZY NA MORZE. To oparty na dramacie Thomasa Bernharda Komediant spektakl, który jednocześnie przywołuje inną Bernhardowską premierę na Świebodzkim sprzed ćwierćwiecza – Immanuela Kanta w reżyserii Krystiana Lupy. W obsadzie nowej premiery znaleźli się wybitni odtwórcy ról państwa Kant ze spektaklu Lupy: Krzesisława Dubielówna i Wojciech Ziemiański.

„PANI Ka PATRZY NA MORZE” to spektakl o naturze teatru, jego ulotności, nietrwałości, uwodzicielskim pięknie, ale też o jego okrucieństwie, niewierności i pozornej realności. Jest też opowieścią o świecie i ludziach, którzy tworzą to niedoskonałe uniwersum. Świecie wartości pozornych, pozbawionym stałych punktów oparcia, kapryśnym i pełnym przemocy.

Więcej informacji o przedstawieniu

Spektakl Krystiana Lupy przypomnimy cztery dni przed premierą PANI Ka…

projekt plakatu: Kinga Melka

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!