Click to listen highlighted text!

Wystawa poświęcona wybitnej roli Haliny Skoczyńskiej

W piątek 25 marca 2022 o godzinie 17:00 we wrocławskim Muzeum Teatru im. H. Tomaszewskiego (pl. Wolności 7A) odbędzie się wernisaż wystawy Mary Stuart. Hommage à Halina Skoczyńska. To hołd dla wybitnej, nagradzanej roli nieżyjącej już aktorki Teatru Polskiego we Wrocławiu Haliny Skoczyńskiej – Mary Stuart w niezapomnianym spektaklu Remigiusza Brzyka. Ekspozycja złożona jest z monotypii Agnieszki Hawałej i ze zdjęć Grzegorza Hawałeja. Zapraszamy!

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!