Click to listen highlighted text!

Wystawa prac Kingi Melki

Premierze spektaklu w reżyserii Jana Szurmieja Czas na mnie na podstawie wierszy i poematów Tadeusza Różewicza towarzyszy wystawa prac plastycznych Kingi Melki, studentki trzeciego roku scenografii na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Można je oglądać w foyer Dużej Sceny im. Jerzego Grzegorzewskiego. Prace te tworzone były specjalnie na obchody Roku Różewiczowskiego pod kierunkiem prof. Elżbiety Wernio po lekturze dramatu Tadeusza Różewicza Stara kobieta wysiaduje. Wcześniej pokazywano je wraz z innymi dziełami w Muzeum Teatru we Wrocławiu.

Prace Kingi Melki powstały w kierowanej przez prof. Elżbietę Wernio Katedrze Scenografii na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!