Click to listen highlighted text!

Zakończył się remont podłogi scenicznej w gmachu głównym

Teatr Polski we Wrocławiu dzięki środkom uzyskanym z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Infrastruktura Kultury oraz środkom z Budżetu Województwa Dolnośląskiego wykonał w lipcu 2021 roku prace związane z naprawą i renowacją drewnianej podłogi na Dużej Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego. Dokonano sfrezowania i uzupełnienia drewnem uszkodzonych desek, dokręcenia podłogi w celu zniwelowania jej skrzypienia, szlifowania i pomalowania całości specjalistyczną farbą do podłóg scenicznych oraz wymiany klap scenicznych i pokryw przyłączy elektrycznych i akustycznych w obrębie sceny i proscenium. Wykonawcą prac była firma DAMAR – Harald Bussek.

Zadanie: Wykonanie prac budowlanych i zakup wyposażenia wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla Teatru Polskiego we Wrocławiu (2020–2021).
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Dofinansowano ze środków z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

:
Powrót

Najnowsze Wideo

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!