Click to listen highlighted text!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najświeższym majowym repertuarem

8 i 9 maja o godz.19.00 zapraszamy na muzyczne widowisko oparte na twórczości Izaaka Babla pt. „Zmierzch – świtem…” w reżyserii Jana Szurmieja. Spektakl w magiczny sposób przenosi nas do Odessy czasów rewolucji październikowej, ukazując poplątane losy potomków Mojżesza.
więcej: https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedsta…/zmierzch-switem/

14 maja w ramach obchodów Roku Różewiczowskiego zapraszamy do Teatru na ekranie na emisję spektaklu online Tadeusza Różewicza pt. „Rajski ogródek – Szkice z Różewicza” w reżyserii Pawła Miśkiewicza. Darmowy pokaz dostępny będzie na naszym kanale YouTube od 14 maja od godz.19.00 do 16 maja do godz. 24.00.
więcej: https://www.teatrpolski.wroc.pl/teatr-na-ekranie-online-rajski-ogrodek/

21 maja w ramach Świebodzki Off zapraszamy na emisję online spektaklu Wrocławskiego Teatru Tańca pt. „Ławeczka” w reżyserii i choreografii Bożeny Klimczak. Pokaz dostępny będzie na naszym kanale YouTube od 21 maja od godz. 19.00 do 30 maja do godz. 24.00.
więcej: https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawienie/laweczka/

29 i 30 maja zapraszamy Państwa do naszego Teatru na familijny spektakl muzyczny pt. „Błękitny Pies” w reżyserii Agaty Skowrońskiej. Przedstawienie gramy z publicznością na Dużej Scenie o godz. 16.00.
Więcej: https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawi…/blekitny-pies/

29 i 30 maja zapraszamy na premierę błyskotliwej, inteligentnej i zaskakującej komedii absurdu, francuskiego autora Sébastiena Thiéry’ego w reżyserii Jacka Bończyka pt. „Kasta la vista”. Spektakl będzie grany o godz. 19.00 na naszej Scenie Kameralnej.
więcej: https://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstaw…/kasta-la-vista/

Bilety można nabyć poprzez naszą stronę: https://www.teatrpolski.wroc.pl/repertuar/

Z niecierpliwością czekamy na 29 maja, kiedy to będziemy mogli ponownie gościć Państwa w naszym Teatrze!
Serdecznie zapraszamy!

Fot. jarekkusmierski.com

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa

Click to listen highlighted text!