Click to listen highlighted text!

Zareklamuj się w Teatrze Polskim!

Reklama na telebimie

Zachęcamy do prezentacji Państwa materiałów reklamowych na naszym telebimie, umieszczonym na północnej ścianie budynku przy ul. G. Zapolskiej 3 (nad wejściem głównym do Teatru Polskiego we Wrocławiu). Telebim, wykonany w technologii LED, ma następujące parametry: szerokość 5 m, wysokość 3 m, rozdzielczość 800×480. Urządzenie obsługuje formaty zapisu: JPG, AVI, PNG, GIF. i jest zamontowane na wysokości 6 m, co gwarantuje znakomitą widoczność od strony ul. Piłsudskiego, a bezpośrednie sąsiedztwo Urzędu Miasta przy ul. G. Zapolskiej 2–4 oznacza bardzo duży przepływ potencjalnych klientów.

Kontakt:

Specjalista ds. PR: Julia Wach
julia.wach@teatrpolski.wroc.pl
(+48) 71 316 07 79

Zapraszamy!

Reklama na biletach

Zapraszamy do współpracy z Teatrem Polskim we Wrocławiu! Proponujemy zamieszczenie Państwa reklam na naszych blankietach biletowych. Wysoki poziom artystyczny naszych przedstawień, różnorodność i atrakcyjność oferty oraz znakomity zespół artystyczny, a w nim gwiazdy największego formatu, sprawiają, że Teatr Polski odwiedza kilkadziesiąt tysięcy widzów rocznie. Reklamując się na naszych biletach, będą Państwo mogli dotrzeć do ogromnego kręgu bardzo wyrafinowanych odbiorców. Teatr Polski wystawia spektakle na trzech scenach: Dużej im. J. Grzegorzewskiego przy ul. Zapolskiej 3, Kameralnej przy ul. Świdnickiej 28 i na Świebodzkim przy pl. Orląt Lwowskich 20c. Zapewniamy Państwu wyłączność branżową, honorowe miejsce na stronie internetowej, w gronie „Przyjaciół Teatru Polskiego”, a Państwa pracownicy będą mieli szansę korzystania z biletów z 40% rabatem. Jednorazowy minimalny nakład to 100 tys. biletów (format 80×152 mm). Kontakt z działem marketingu.

x

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 2021r. od 15 grudnia 2021 r. będę obowiązywały nowe limity osób. Limit obłożenia przez osoby niezaszczepione (zwiększenie limitu możliwe tylko dla osób zaszczepionych i zweryfikowanych za pomocą certyfikatu COVID-19) w teatrach został zmniejszony z 50% do 30%. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby posiadające certyfikat, o dobrowolne okazanie go przy wejściu na widownie.

Widzowie, którzy kupili bilety dla osób zaszczepionych, zadeklarowali posiadanie certyfikatu Covid, od 15 grudnia poddadzą się możliwości sprawdzenia certyfikatu. Okazanie certyfikatu jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób. Możliwość sprawdzenia Certyfikatu jest jedyną opcją weryfikacji zachowania obowiązujących proporcji przy obowiązujących limitach.

Akceptuję i przechodzę dalej

Click to listen highlighted text!