Zwroty należności za zakupione bilety na odwołane spektakle w marcu 2021 r.

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem od 20 marca czasowego ograniczenia działalności instytucji kultury, uprzejmie informujemy, że wszystkie spektakle z repertuaru naszego Teatru do 9 kwietnia br. zostają odwołane.

Informujemy, że należność za zakupione bilety, będzie zwracana w ciągu 21 dni od daty otrzymania przez Teatr wiadomości na adres e-mail: zwroty@teatrpolski.wroc.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy / instytucji;
  2. Numer rezerwacji lub zamówienia;
  3. Numer paragonu lub faktury;
  4. Numer konta, na które ma nastąpić zwrot wpłaconych środków.

W przypadku zakupu online prosimy dodatkowo o przesłanie biletów i dowodu zakupu, które otrzymali Państwo w załącznikach, w formacie PDF.

Ze względu na wyjątkową sytuację, informujemy, że od 20 marca br. ulegają zmianie godziny pracy kasy biletowej Teatru. Kasa przy dłużej scenie im. J. Grzegorzewskiego czynna tylko w środy w godzinach 11:00-16:00. Informujemy, że istnieje możliwość zwrotu należności za bilety zakupione w kasach, na Państwa numer konta. W tej sytuacji prosimy o przesłanie skanu lub zdjęcia biletów oraz dowodu zakupu na adres e-mail:
zwroty@teatrpolski.wroc.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie takich informacji jak:

  1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy / instytucji;
  2. Numer konta, na który ma nastąpić zwrot wpłaconych środków.

Należność za bilety będzie zwracana w ciągu 21 dni od daty otrzymania przez Teatr wiadomości. Zwroty będą realizowane do 30 czerwca 2021 r.

Dodatkowo informujemy, że należność za bilety zakupione w kasach na spektakle będzie można odebrać także w kasach Teatru (ul. Gabrieli Zapolskiej 3) w każdą środę w godzinach 11:00-16:00.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 518 290 430, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

Przepraszamy Państwa za zaistniałe utrudnienia!

Powrót

Najnowsze Wideo

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa